Перейти к публикации

Priora-023

Ali442
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam.Fikrimi Dayişdim,Çünki Mercedes E350 tapa bilmadim.Ona göra Priora aldım

İl-2015

Rang-ağ

Probeq-23300

Rang dayan yer yoxdu

4kalonka ve sony üsilitel var.

Maşına özüm led işıq qoyacam,uzun salon güzgüsü tapacam,4kalonka qoyacam olacay 8kalonka.Brezaviklari açacam,arxanı 1halqa kesacam...Ne etsam bura qeyd edacam.Fikirleriniz maraqlıdı

20170611_111709.jpg

20170611_112553.jpg

• Yeri var! 10

Xeyirli olsun. Çox kalonka hələ yaxşı səs demək deyil. Düzgün quraşdırıldıqda iki kalonka səkkizdən daha keyfiyyətli səs verir. Peşəkarla məsləhətləşsən uduzmazsan. 

• Yeri var! 7

2 часа назад, Monstar сказал:

Xeyirli olsun

2 часа назад, Monstar сказал:

Xeyirli olsun

26 минут назад, Senan025 сказал:

Xeyirli olsun

2 часа назад, miralay сказал:

Saglignan! Salamat surersen!

2 часа назад, ELF сказал:

Xeyirli olsun. Çox kalonka hələ yaxşı səs demək deyil. Düzgün quraşdırıldıqda iki kalonka səkkizdən daha keyfiyyətli səs verir. Peşəkarla məsləhətləşsən uduzmazsan. 

3 часа назад, fatBoy сказал:

Mübarək!

Hamınıza minnatdaram.Çoxsağolun.Allah razı olsun.O Ki qaldı kalobkalar...Babat birşey yığacam

46 минут назад, 093 сказал:

Salignan duzgun secimdi!

Çoxsağol Qardaş Minnatdaram

-Sbahdan başdıyacam maşına el gezdirmaya

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Men ancaq "jec"üsilitel işlatmişam ona göra başım çıxmır bu "sony"nedi ne deyil.Bu maximum neça kalonkanı işlada bilir?

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 4

Brat bu 07ni goydun men dirxor oldum,yayasin taniyiram salam saf ol var,masAllah gozum deymasin ) o ki,galdi usilitela jek 1200-diy tap.

• Yeri var! 1

2 часа назад, 093 сказал:

Brat bu 07ni goydun men dirxor oldum,yayasin taniyiram salam saf ol var,masAllah gozum deymasin ) o ki,galdi usilitela jek 1200-diy tap.

üsilitel mende 1200ve 2500olub.Ama Yavaş yavaş olarıda elatdıracam.Bu qara 07 manim dostumda olub,onu ikimiz satmışıq Bilasuvara.Dünan bakıdan galanda sahibi mana zang eladi ve görüşdük.Çoxdandı Görmürdüm o maşını.Çox saviyyalı maşındı.Salon çox rahatdl bela 07 tapa bilmadim alım

28 минут назад, orxan116 сказал:

Mübarəkdi,sağlığnan sürəsən.

Çoxsağol minnatdaram

13 часа назад, Ali442 сказал:

Men ancaq "jec"üsilitel işlatmişam ona göra başım çıxmır bu "sony"nedi ne deyil.Bu maximum neça kalonkanı işlada bilir?

Əşi çox fikirləşmə, bas 8 kalonkanı kef elə :) 

• Yeri var! 3

4 часа назад, ELF сказал:

Əşi çox fikirləşmə, bas 8 kalonkanı kef elə :) 

Baş üsta

Bügün başıma iş galdi.Maşını qarajda qabağa veranda qabağı daydi qaraj qapısına.

Arginal Bufer aldım dayişdim.

Qabaq faranı dayişdim ama arginlanan.

Qabaq kapotun uc hissasi qatlanmışdı ama onu bezkraska çıxartdım,ama yenada kapotun yarısı laklandı,Bunların heçbiri vecima deyil,qabaq sağ kreloya kraska daydi.En nifrat etdiyim şey oduki maşına kraska daysin.Oda Oldu.Maşını satmıram,Ama gözümnen ele düşdüki.Artıq 1detalda kraska var,gecaynan işıq veriram laklanan yerlari derhal bilinir.Maslahat verin,neca edim ki,o laklanan yerlari bilmak olmasın.Maşına Baxmaq bela istamiram

2 часа назад, Ali442 сказал:

Bügün başıma iş galdi.Maşını qarajda qabağa veranda qabağı daydi qaraj qapısına.

Arginal Bufer aldım dayişdim.

Qabaq faranı dayişdim ama arginlanan.

Qabaq kapotun uc hissasi qatlanmışdı ama onu bezkraska çıxartdım,ama yenada kapotun yarısı laklandı,Bunların heçbiri vecima deyil,qabaq sağ kreloya kraska daydi.En nifrat etdiyim şey oduki maşına kraska daysin.Oda Oldu.Maşını satmıram,Ama gözümnen ele düşdüki.Artıq 1detalda kraska var,gecaynan işıq veriram laklanan yerlari derhal bilinir.Maslahat verin,neca edim ki,o laklanan yerlari bilmak olmasın.Maşına Baxmaq bela istamiram

Qardash demir parchasidiye, ne olub size? Yeni mashindi, Allah xetadan saxlasin. Surun xeyir ishlere dadini chixarin. Bu qeder deyer, mashin uchun chox deyil? 

• Yeri var! 1

17 минут назад, Sheikh сказал:

Qardash demir parchasidiye, ne olub size? Yeni mashindi, Allah xetadan saxlasin. Surun xeyir ishlere dadini chixarin. Bu qeder deyer, mashin uchun chox deyil? 

Çoxsağol qardaş.Men Maşın xastasiyam.Hayatimda bir 07 var,bir elantra var.Olara xırda kraska dayib deyana sürmüram,gedib bunu aldım.Buda bela oldu.İndi hardasa saxlıyanda kimsa galib baxıb deyacayki "filan yerda kraska var?yada laklanıb?" Bax bela şeylar uje mani özümnan çıxarır.Buferi dayişmişam ama sağ kreloya cüzi kraska daydi o mani bügün yatmaqa qoymur.

Laklanan yerlara baxanda seçilir.Kim deyar,ne edim seçilmasin?

• Yeri var! 1

3 часа назад, Ali442 сказал:

Çoxsağol qardaş.Men Maşın xastasiyam.Hayatimda bir 07 var,bir elantra var.Olara xırda kraska dayib deyana sürmüram,gedib bunu aldım.Buda bela oldu.İndi hardasa saxlıyanda kimsa galib baxıb deyacayki "filan yerda kraska var?yada laklanıb?" Bax bela şeylar uje mani özümnan çıxarır.Buferi dayişmişam ama sağ kreloya cüzi kraska daydi o mani bügün yatmaqa qoymur.

Laklanan yerlara baxanda seçilir.Kim deyar,ne edim seçilmasin?

Çox ağır məsələdir. Heç bilmirəm nə etmək olar. Məncə artıq bu maşından xeyir gəlməz. Təcili satmaq lazımdır. Heyif, kalonka da qoya bilmədin :( 

• Yeri var! 3

22 минуты назад, ELF сказал:

Çox ağır məsələdir. Heç bilmirəm nə etmək olar. Məncə artıq bu maşından xeyir gəlməz. Təcili satmaq lazımdır. Heyif, kalonka da qoya bilmədin :( 

Ustaynan danışdım.Maşının kapot ve krelosuni parilovka edacak,o baxım neca efekt verir.Beladaki men bunu sabah çıxarıb bazarda sata bilaram,kraska 1detaldadı,oda el içi boydadı.Kalonkanı axşam aldım.2cüt pioneer almışam.Maşını satmaq istamiram çünki probeqi 23 du.Altı şüşe kimidi,salonu çox tamizdi.Çox fikirlaşdim,bir balaca yera göra bunu satmaq lazım deyil

• Yeri var! 1

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...