Перейти к публикации

Priora-023

Ali442
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

14 минуты назад, Ali442 сказал:

Ustaynan danışdım.Maşının kapot ve krelosuni parilovka edacak,o baxım neca efekt verir.Beladaki men bunu sabah çıxarıb bazarda sata bilaram,kraska 1detaldadı,oda el içi boydadı.Kalonkanı axşam aldım.2cüt pioneer almışam.Maşını satmaq istamiram çünki probeqi 23 du.Altı şüşe kimidi,salonu çox tamizdi.Çox fikirlaşdim,bir balaca yera göra bunu satmaq lazım deyil

Kalonkanı almısansa daha onda heç :) 

Boş şeylərdir, məncə vaxtını və əsəblərini daha faydalı işlərə sərf etsən yaxşı olar. Uğurlar!

4 часа назад, ELF сказал:

Kalonkanı almısansa daha onda heç :) 

Boş şeylərdir, məncə vaxtını və əsəblərini daha faydalı işlərə sərf etsən yaxşı olar. Uğurlar!

Çoxsağol.Maşına bügün herşey qoydum.Ksenon,aparatura,beşumka herşey eladim.12000manat veran var,istadim verim ama vermadim.Aparıb ustayada (rengsaza)göstardim heçna tapa bilmadi

Beshumka bugun olundu?tam butun salon?1-2 saat cekdi yoxsa nece?xeyirli olsun

• Yeri var! 3

53 минуты назад, Самир М сказал:

Yeni texnologiya ilə 30 dəqiqədə iş tamamdır ;) 

47 минут назад, ELF сказал:

Yeni texnologiya ilə 30 dəqiqədə iş tamamdır ;) 

qapılar bezşumka olunur hal hazırda.Arxa polkadada aparatura yığılır.Her kes Nesa iş görür 

1 час назад, Самир М сказал:

Hal hazırda qapılar bezşumkalanır.Çox sağol

1 минуту назад, Ali442 сказал:

qapılar bezşumka olunur hal hazırda.Arxa polkadada aparatura yığılır.Her kes Nesa iş görür 

Hal hazırda qapılar bezşumkalanır.Çox sağol

Dost,meslhet onu butov obesshumka eletdir.effektini ozun goreceysen.daminnan poluna geder

• Yeri var! 1

5 часов назад, Самир М сказал:

Dost,meslhet onu butov obesshumka eletdir.effektini ozun goreceysen.daminnan poluna geder

Dedim biraz sürüm.Probeq 23000du.Sora oları edaram,hamda maşının şiti obeşumka olinub,manda qapıları yığıram.Dam ve pol qalır.Oları tezlikıa edacam

Dostum öz priorasını 12500manata bügün satdı ve Menim maşınımda buferlarda çınqıl izi var idi,onun buferlarini qoydum özümküna.Manitora Programda yazdırmışam,Sürati,benzini,Yağı,havanı harşeyi göstarir.Maşın ustada bezşumkadadı.Uje danışmışam,Çıxannan derhal sonra satılır.12000 manata canavarı veriram gedir.Ne maşın alım onu hela fikirlaşiram

3 часа назад, inter85 сказал:

Xeyirli olsun! Sizin ustalar maşallah çox cəld işləyirlər 

Çoxsağol qardaş.Celd işdiyarlar diyandaki,4qapının bezşumkası ne olan bişeydiki?

Kraska problem deyil(mence) esas volna olmasin. Bez kraska masin olmur. Niye satirsiz? Ne xosunuza gelmir? Geseng vidi var, ili tezedi, yaxsi gedir ve rahat tuning olunur. 

11 час назад, Senan025 сказал:

Kraska problem deyil(mence) esas volna olmasin. Bez kraska masin olmur. Niye satirsiz? Ne xosunuza gelmir? Geseng vidi var, ili tezedi, yaxsi gedir ve rahat tuning olunur. 

Qardaş men maşin xastasiyam.Bufer çartdadı(bularda bufer renglanmir)ona göra dostumun priorasının buferini aldım,üstünde taza bufer verdim ve o prioranın buferin bağladım buna.Tekca qabaq sağ krelonun ucunda 4-5sm uzunluqunda kraska var.Onuda ela ranglamişan heçkad tapa bilmaz heç vaxt.Sürüram,emalli başdı pul qoyuram maşına

Qapılar tam obeşumka olundu.Salon tamamila sassizlaşdi..

Aparaturaya galak ...6kalonka ve 2500jec yığmışam,8kalonka yerlaşmadi polkama ,ona göra 6 kalonka saxladım.Arxa nömranın üstünü ksenon qoydum,buferlara led qoydum,faranın zaif işıqınıada ksenon qoydum.Antenanı qısaltdım.4Ayaqaltı rezin aldım.Maşın hal hazırda yena ustadadı

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 3

Priorada peredokun yeri yoxdu amma.xetrive deymesin.shexsi fikrimdir.

• Yeri var! 1

11 минуту назад, Самир М сказал:

Priorada peredokun yeri yoxdu amma.xetrive deymesin.shexsi fikrimdir.

Peredok yoxdu,arxa prujinlar kasilib.

3 часа назад, Ali442 сказал:

Qapılar tam obeşumka olundu.Salon tamamila sassizlaşdi..

Aparaturaya galak ...6kalonka ve 2500jec yığmışam,8kalonka yerlaşmadi polkama ,ona göra 6 kalonka saxladım.Arxa nömranın üstünü ksenon qoydum,buferlara led qoydum,faranın zaif işıqınıada ksenon qoydum.Antenanı qısaltdım.4Ayaqaltı rezin aldım.Maşın hal hazırda yena ustadadı

Kalonkalara görə pis oldum. Kaş səkkizi yerləşərdi. Birtəhər sıxıb sığdırmaq olmaz? 

• Yeri var! 5

28 минут назад, ELF сказал:

Kalonkalara görə pis oldum. Kaş səkkizi yerləşərdi. Birtəhər sıxıb sığdırmaq olmaz? 

bes basavik ? 

• Yeri var! 1

16 минут назад, Phobia сказал:

bes basavik ? 

Basovka baqajda olmalıdır. Özü də üzü salona tərəf. Patlatokniki də açırsan ki səsi içəri vursun. Bir az bilənlərlə oturub-dursan sən də bilərsən. 

• Yeri var! 3

4 минуты назад, ELF сказал:

Basovka baqajda olmalıdır. Özü də üzü salona tərəf. Patlatokniki də açırsan ki səsi içəri vursun. Bir az bilənlərlə oturub-dursan sən də bilərsən. 

Qardaw uzurlu hesab ele, menim o geder de bawim cixmir bele seylerden. Sence 1 basaviki 6 kalonkani jec uslitela gowmag olur?

2 часа назад, ELF сказал:

Qapaqlarını açanda yerlaşir ama ele olanda xoşum galmir,ona görada 6kalonka saxladım

1 час назад, Phobia сказал:

Qardaw uzurlu hesab ele, menim o geder de bawim cixmir bele seylerden. Sence 1 basaviki 6 kalonkani jec uslitela gowmag olur?

Jec2500 üsilitela 6kalonka ve 1 basovkanı qoşmaq olur.

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...