Перейти к публикации

Volkswagen Passat B6 2.0FS

093
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

cox sag olun) mende birinci gara reng bilib almisham ) girmizi nomrelernen idi mashin sefirliyde istifade olunurdu,gayida rengin adini goya bilmirdiler )))

• Yeri var! 1

28 минут назад, 093 сказал:

cox sag olun) mende birinci gara reng bilib almisham ) girmizi nomrelernen idi mashin sefirliyde istifade olunurdu,gayida rengin adini goya bilmirdiler )))

Hansi sefirlik? rastamojkani ozun eledin?

Axir ki tapdim disklari aldim R18

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 8

cox sag olun,AP nomreli dovlet mashinlarinda gelenlerdendi.

• Yeri var! 1

Yarashir?)

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 13

Parkovka?) tekerin altina korobka girmishdi onu cixartdim oncun bele saxladim tez bazar cixardim,nesa birden shekil cekmey dushdu aglima))

• Yeri var! 1

gözəl maşındı. bir iki sualım var.

restyle do restyle modellər hansı ildən başlayır?

korobka sadə və dsg necə fərqləndirmək olar?

hansı motor daha ekonomdur və dözümludür, turbolu turbosuz? 

neçə aydır bundan almaq istəyirəm.

• Yeri var! 1

Salam! bele gucdu anlayishim yoxdu bu avtomobil hagta,ama oz bildiylermi deya bilerem,bekemde duz bilmirem ama yenede sualviza oz bildiyim kimi cavab verirem,Restyle 2007den soram bashlayib sef elemiremse,bularin mence yaxshilari Almaniya ixtisali olanlardi(Nemka)eshitdiyme ve bildiyme gore 2.0 FSI yaxshi motorlardi,beli turbo motordu mende.dsg olub olmamagni pribordan bilemey olur,orda adi gedishde (D-de) gosterir necenci skorostda gedir mashin,sade korobkada gostermir gerey sporta kecirib baxasan,hemde skorostin ustunde yazi olur (dsg)sozsuz ki, sade motor yaxshidi artig bash agri yashatmir.bele onu deya bilerem ki,ehtiyat hisseleri bahadi onnanda elave tapilmir,tapilanlari geydirme olur cox cetin olur original mal tapmag.Bularin ekseryatinde yag azalma var.Eger neyise duz dememishemse hayish duzeltsinler bilenler.

• Yeri var! 1

Salam, mashinda stakancikler ses salir,cox pis ses verir sabah onu dezeldirem geyd edim bura hercin 130manat.

• Yeri var! 4

В 01.05.2017 в 01:49, 093 сказал:

Salam, mashinda stakancikler ses salir,cox pis ses verir sabah onu dezeldirem geyd edim bura hercin 130manat.

Xeirli olsun, yarashir

Originaldir disk?

• Yeri var! 1

Cox sag ol gagaw acigi bilmirem ama inanmiram.

• Yeri var! 2

• 2 недели спустя...

Sabahviz heyir !axir ki dumannilara led goydum)sag olsun Firudin led goydu oz mashinna mende ona baxib hevese dushdum ve gurashdirdim) evvel ksenon goymushdum eridmishdi dumannini,ustaynan meslehetleshdim dedi eriyan deyil.Firudin sen gurashdiran yerde eletdirdim,cox yaxshi ustadi,soramda mashni moykaya saldim shporlara kimi gap garadi )

• Yeri var! 4

Cox mubarek Totu! Xeyirli olsun

Deyilene gore iliwmirler. Hele ki ewidmemiwem ki kimise led-e gore wtrafnoya salsinlar

• Yeri var! 1

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...