Перейти к публикации

Titreme

Ganiev
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Bayramınız mübarek forum ehli. maraqlı gelen mesele var, indiye kimi çox mexanika sürmüşem, yoxuşdan yuxarı qalxanda problemsiz qalxmışam. ruçnoydan yada yarım-mufta'dan istifade elemirem, ancaq ki Nivada ele bil ferqlidi. meselen, üzü yuxarı svetoforda dayanıb, sonra herekete keçende maşın bir müddet əsə əsə qalxır sonra stabilleşir. problem mendedi, ya Nivaların hamısında bele olur? zerer vermeyden qorxuram, düzgün texnikasını bilen zehmet olmasa desin

• Yeri var! 1

47 минут назад, ELF сказал:

Салам Сабир Бек. С новым годом

9 часов назад, Ganiev сказал:

Bayramınız mübarek forum ehli. maraqlı gelen mesele var, indiye kimi çox mexanika sürmüşem, yoxuşdan yuxarı qalxanda problemsiz qalxmışam. ruçnoydan yada yarım-mufta'dan istifade elemirem, ancaq ki Nivada ele bil ferqlidi. meselen, üzü yuxarı svetoforda dayanıb, sonra herekete keçende maşın bir müddet əsə əsə qalxır sonra stabilleşir. problem mendedi, ya Nivaların hamısında bele olur? zerer vermeyden qorxuram, düzgün texnikasını bilen zehmet olmasa desin

Salam qardash. Men tam anlamadim dediyun esme problemi.

podyomlarda terpenende mashin esirse,demeli probkem sendedi,daha degig senin ayagundadi,ya scepleniyani tam buraxmirsan,oda buksovatdig eleyir,ya da naoborot tez buraxirsan pedali.

Yox,eger Feredonu yoxlamag isteyirsen,onda razdatka richagini ireliye dogru gur,ve eyni podyomda herekete bashla. 

• Yeri var! 2

42 минуты назад, miralay сказал:

С новым счастьем :) 

• Yeri var! 1

9 часов назад, miralay сказал:

Salam qardash. Men tam anlamadim dediyun esme problemi.

podyomlarda terpenende mashin esirse,demeli probkem sendedi,daha degig senin ayagundadi,ya scepleniyani tam buraxmirsan,oda buksovatdig eleyir,ya da naoborot tez buraxirsan pedali.

Yox,eger Feredonu yoxlamag isteyirsen,onda razdatka richagini ireliye dogru gur,ve eyni podyomda herekete bashla. 

Coxsagolun. bugun bir iki defe de prob eledim ki duz eliyerem sehv eliyerem, bir iki yolla prob eledim, yene de esdi :/

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...