Перейти к публикации

Тюнинг в Азербайджане

Farid
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Super! Тут другие фотки – http://az.auto.az/10ZR090

Спереди ничего. И ночью даже смотрится лучше. Диски тоооже не плохие правда я б еще поколдовал с крылом и посадкой. Согласен с нашими юзерами попка "головата" чего то не хватает. Думаю простым стоп сигналом на спойлер можно хоть как решить задачу.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем D2K
  • Yeri var! 4

Спереди ничего. И ночью даже смотрится лучше. Диски тоооже не плохие правда я б еще поколдовал с крылом и посадкой. Согласен с нашими юзерами попка "головата" чего то не хватает. Думаю простым стоп сигналом на спойлер можно хоть как решить задачу.

Baqaji butov edib stop qoysaydi ve nomreni ashagi hisseye perevod etseydide yaxshi olardi

Что что да она не стандартная вот это слово больше подходит этому автомобилю ))))

Какой задеть, Таир не данышырсан, то что они делают это вред моим глазам и моей психике, и с этим я ничего поделать не могу.

По сравнению со старыми фотографиями где черный винил и красные стопы, то да она лучше щас выглядит )))

Была такая идея но реализовать это очень сложно, когда Фарид поставил эту фотку с лого AUTO.AZ на решетке я подумал что доурдан решетка от нашего сайта, потом убедился что нет оказывается я сонный )))

А так было бы не плохо открыть мини мясляхятхана AUTO.AZ и потом клеить свое лого на авто, которые получили стайлинг от нас ))

Но это все из области фантастики ))))

К сожелению

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Tural elbetde etmek mumkundur. Sadece her zovqlu ve bacariqli forumchaninda oz ishleri -gucleri var, heresi biryerde ishleyir. Meselen birlik edib etmek olar. Rusiyada forumcanlar var, Avstriyada var))), Dubayda var, Amerikada var. Pilotlarimizda vaar, ustalarimizda var. Sadece bir tonqal bashina yigmaq lazimdir. Lap ele menimde elimden geleni ederem, xaricden zakazlar vererem, disk, teker, led, aksesuar ve.s. 

Cheshkam yadindadirsa ne gunde idi, Chunki onu men bashqalarinin fikri ve oz zovqum ile yigmishdim. Amma nito ve normal birhsey alinmishdi. Amma foruma gelenden sonra bsha dushdum ki, alem hemen alem deyil. Mazdani alibda forumda olmasaydim bilmirem neler olardi. Amma forumun ve onun istifadecilerinin sayesinde meslehetleshib, derdleshib ortaya birshey cixardiram. Ve mashindaki nakleykani bezek uchun deyil, forum uchun dashiyiram. Chunki men forumu temsil edirem, ve forumun sayesinde bele bir mashin ortaya cixir.

Shekilde qabaqda nakleyka cox zor gorunur. Ele bir emblemde fikirleshmek olar ki, hansi avto forumun sayesinde dizayn ve restayling alibsa o mashina vurulur. Sorushsalarki mashini harda yigdirmisan? Cavab:

Filan yerde yigdirmisham amma dizayn ve teklifleri Auto.az-dan almisham. REKLAM getdi..........

veya

Bu logo nedir qabaqda? Cavab:

Mashinin dizayn ve tekliflerinin teshkilatchisi Auto.az-dir

• Yeri var! 3

Tural elbetde etmek mumkundur. Sadece her zovqlu ve bacariqli forumchaninda oz ishleri -gucleri var, heresi biryerde ishleyir. Meselen birlik edib etmek olar. Rusiyada forumcanlar var, Avstriyada var))), Dubayda var, Amerikada var. Pilotlarimizda vaar, ustalarimizda var. Sadece bir tonqal bashina yigmaq lazimdir. Lap ele menimde elimden geleni ederem, xaricden zakazlar vererem, disk, teker, led, aksesuar ve.s. 

Cheshkam yadindadirsa ne gunde idi, Chunki onu men bashqalarinin fikri ve oz zovqum ile yigmishdim. Amma nito ve normal birhsey alinmishdi. Amma foruma gelenden sonra bsha dushdum ki, alem hemen alem deyil. Mazdani alibda forumda olmasaydim bilmirem neler olardi. Amma forumun ve onun istifadecilerinin sayesinde meslehetleshib, derdleshib ortaya birshey cixardiram. Ve mashindaki nakleykani bezek uchun deyil, forum uchun dashiyiram. Chunki men forumu temsil edirem, ve forumun sayesinde bele bir mashin ortaya cixir.

Shekilde qabaqda nakleyka cox zor gorunur. Ele bir emblemde fikirleshmek olar ki, hansi avto forumun sayesinde dizayn ve restayling alibsa o mashina vurulur. Sorushsalarki mashini harda yigdirmisan? Cavab:

Filan yerde yigdirmisham amma dizayn ve teklifleri Auto.az-dan almisham. REKLAM getdi..........

veya

Bu logo nedir qabaqda? Cavab:

Mashinin dizayn ve tekliflerinin teshkilatchisi Auto.az-dir

Ozun deyirsen ki forum komek edib, o adamlarki kim sene meslehetler verib onlarinda ishleri gucleri var maraglari olubki ve vaxt tapib sene meslehet veribler )))

Onsuzda nakleyka dashiyan mashinlar secilir, cunki coxsunu ele AUTO.AZ in ishtirakcilari sahesinde yigilib ve secilir )))

• Yeri var! 3

Видел ее сблизи - ужс.

Ну чё вы сразу напали и Какашкой обозвали? Мне нравится! нравится не результат,а то что сдвигают с мёртвой точки автотюнинг. Главное чтото делать.Результат естественно ПОКА не будет как у именных ателье,но сам факт работы радует.

Хозяину респект за старания. Люди Жигулёнок боятся трогать а тут немалобюджетный автомобиль превращают в подопытного кролика и ктратят немалые бабки.

Взгляните на это авто не глазами критиков а глазами Гражданина Республики и тогда я думаю этот Проект особо Вас не разозлит.

ЗЫ.99% критиков в Аз-не критикуют сидя в тёплых комнатах перед компом,хотя сами  жизни ничего не могут сделать и не делали.

ИМХО!

качество работы 0 э гагам

• Yeri var! 3

Ozun deyirsen ki forum komek edib, o adamlarki kim sene meslehetler verib onlarinda ishleri gucleri var maraglari olubki ve vaxt tapib sene meslehet veribler )))

Onsuzda nakleyka dashiyan mashinlar secilir, cunki coxsunu ele AUTO.AZ in ishtirakcilari sahesinde yigilib ve secilir )))

VaAllah hecne maraqlari olmayib sadece deyibler bele olsa yaxshi olar ve filan beshmekan.

Sohbet orasidir ki, yigilan ve yigilmayanda secilmelidir. Auto.az terefden yigilan mashindada var yigilmayandada var. Goturek ele eger bu optimada bizim nakleyka olsaydi sen nece munasibet besleyerdin? Bizim forumdandir ve nakleyka dahsiyir(meselchun deyirem) amma mashini biz yox tam bashqa shexs ele deyek disput-dan veribler dizayni. Buda biraz duzgun gelmir. deyesessen nakleykani cixart senin mashin bizim foruma uygun deyil? Bele nuanslarda var.

Meselen:

Senin

Orxanin (Guliyevich)

Elinin

Orikin

Ibrahimin

Togrulun

Mikayilin

Ziya mashini yigarsa Avstriyayada gondererik.

Raufda bele

ve.s lerinin mashinina vermek olar.

• Yeri var! 1

Super! Тут другие фотки – http://az.auto.az/10ZR090

Видел её недавно в городе, работа далеко не супер, единственное что понравилось так это цвет авто!

• Yeri var! 2

Видел её недавно в городе, работа далеко не супер, единственное что понравилось так это цвет авто!

Обвес вроде ничего но вот диски совсем не сочетаются с арками. Надо было пошире брать что что. 

• Yeri var! 3

VaAllah hecne maraqlari olmayib sadece deyibler bele olsa yaxshi olar ve filan beshmekan.

Sohbet orasidir ki, yigilan ve yigilmayanda secilmelidir. Auto.az terefden yigilan mashindada var yigilmayandada var. Goturek ele eger bu optimada bizim nakleyka olsaydi sen nece munasibet besleyerdin? Bizim forumdandir ve nakleyka dahsiyir(meselchun deyirem) amma mashini biz yox tam bashqa shexs ele deyek disput-dan veribler dizayni. Buda biraz duzgun gelmir. deyesessen nakleykani cixart senin mashin bizim foruma uygun deyil? Bele nuanslarda var.

Meselen:

Senin

Orxanin (Guliyevich)

Elinin

Orikin

Ibrahimin

Togrulun

Mikayilin

Ziya mashini yigarsa Avstriyayada gondererik.

Raufda bele

ve.s lerinin mashinina vermek olar.

Maraq yani ki istiyibler ki senin mashinin secilen olsun, sohbet material maraqdan getmir.

Munasibetim ele nece indi var helede galacaydir, nakleykanida ona vererdim, amma oz fikirlerimide bildirerdim.

Bu siyahida ne var men basha dushmedim, men umimiyyetle hec bir tuning etmemiwem mashina.

Nakleyka onu bildirir ki forum uzvudur, ve indi meslehetlere gulag asib eliyib ya yox ve nece alinib onun oz iwidir.

Eger forum uzvudurse ona nakleyka duwur.

Maraq yani ki istiyibler ki senin mashinin secilen olsun, sohbet material maraqdan getmir.

Munasibetim ele nece indi var helede galacaydir, nakleykanida ona vererdim, amma oz fikirlerimide bildirerdim.

Bu siyahida ne var men basha dushmedim, men umimiyyetle hec bir tuning etmemiwem mashina.

Nakleyka onu bildirir ki forum uzvudur, ve indi meslehetlere gulag asib eliyib ya yox ve nece alinib onun oz iwidir.

Eger forum uzvudurse ona nakleyka duwur.

Azdan coxda elemishdin, elemisen. Menden teklifdir, Qalan dushur Admin heyyetine ki, gotur qoy etsinler. Bayraq meselesinede baxilar yeqin.

Azdan coxda elemishdin, elemisen. Menden teklifdir, Qalan dushur Admin heyyetine ki, gotur qoy etsinler. Bayraq meselesinede baxilar yeqin.

Hansi bayraq meselesi, neyi gotur goy elemek lazimdir ?

Neyi elemishem ?

Mene nese basha duwmurem, yoxsa biz ayri ayri sohbetler danishiriq ?

• Yeri var! 1

Neyi elemishem ?

Ребят вас походу не туда занесло.

• Yeri var! 3

Ребят вас походу не туда занесло.

Ну и я об этом, я кажется совсем о другом )))

• Yeri var! 1

Neyi elemishem ?

Tural bayraq sohbeti Tahirin movzusunda deyilib ki, butulka qoymaqdansa  bayraq dediler.

Siz Admin heyyetisiz bizden teklif sizden hereket. Siz gotur qoy edursuz ki lazimdir veya deyil.

Hemen men dediyim logo meselesinede baxin. Forumu yaymaq uchun reklam lazimdir. Biz ise canli reklamlariq. Men ozum avtosu olan shexleri foruma devet edirem, ele dunen biri komek istedi VAZ ile, dedim qeydiyyatdan kec movzu ach komek ederler sene. Yeni bele. 

Bunun buferi novbeti sekiye qederdir.. biraz deyse tokulecek.. Ne qeder penaplast var doldurublar bu mashina.. men bunu Badamdarda gorende Hele penani teze vurub forma verirdiler..

• Yeri var! 5

думаю так красивее смотрелось бы

Изменено пользователем saymon7777
  • Yeri var! 1

Необьяснимо,но Факт! 

NoName by Shamakha

• Yeri var! 7

Nobel Designe-in Maserati proyekti sona yetir

Изменено пользователем Android788
  • Yeri var! 6

Yetir deyende dunen deyesen ele bunu gordum )))

• Yeri var! 1

Yetir deyende dunen deyesen ele bunu gordum )))
на нем номера 011

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...