Перейти к публикации

Благо.поездка в Дом престарелых в Бильгя

Кнопочка
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Qardaş, nəyin necə olduğunu çox yaxşı bilirəm.

Sərhədin bura ümumiyyətlə, aidiyyatı yoxdur.

Hara getməyə hazırlaşırsınız?

Kim gedir?

Ayın neçəsi?

Pulu kim yığır?

Serhed dedikde yeni Somaliya olkesi kimi olkeleri nezerde tutdum)))))

InwaAllah getsez mende chaliwacam olum. Iwlerim yaman sixdir.Umud varam 1-2 dekabr bekar olacam(((

• Yeri var! 1

Ceyhun, deməli mən deyənə gəlirsən.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Demək istədiyim odur ki, söhbət yalnız maddi yardımdan getmir.Gedim orada iştirak etməkdən gedir.

Somaliyə hər birimiz maddi yardım göstərə bilərik, amma bəs hansımız gedib, orada iştirak edə bilərik?

Görürsən, deyirsən ki, işlərim çoxdur, amma 1-2 dekabr boş olsam, qatılıram.Deməli, hər şey deməklə elədə asan olmur.

Ona görə deyirəm ki, yaxın yerlərə gedilsə, daha yaxşı olar, bu zaman insanlar da çox qatılar.

• Yeri var! 1

Ceyhun, deməli mən deyənə gəlirsən.

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Demək istədiyim odur ki, söhbət yalnız maddi yardımdan getmir.Gedim orada iştirak etməkdən gedir.

Somaliyə hər birimiz maddi yardım göstərə bilərik, amma bəs hansımız gedib, orada iştirak edə bilərik?

Görürsən, deyirsən ki, işlərim çoxdur, amma 1-2 dekabr boş olsam, qatılıram.Deməli, hər şey deməklə elədə asan olmur.

Ona görə deyirəm ki, yaxın yerlərə gedilsə, daha yaxşı olar, bu zaman insanlar da çox qatılar.

Men ele belke hemen gun Bilgehde muwteririnin baginda oldum, Ordan kecerem yeqin. Atmenit etsem Kalona qowularam.

Senle tam raziyam, gedib iwtirak etmekde onemlidir. InwaAllah herwey yerinde ve laziminca olar.

• Yeri var! 1

Ayda 40-100 AZN arasi DYP cerimelerine verilir, Ayda 100-150AZN benzine verilir. 5-10AZN vermekle hansisa problem elaqeli ola bilmez. Inanin hele bu son defedekinde men ele bilmiwdim ki, men az vermiwem. Sonradan bildimki tam tersine olub.

10 adam 10AZN verse ele 100AZN edir. Aralarinde 20-30 verende olsa cox gozel. Iwler duzelir. Eger iwler cetindirse. Hec olmasa Ayda yox 1 aydan bir forum yigiwsin. Buda ile 6 defe yardim demekdir.

Ай гардаш, послушай, во первых считать кто сколько на что тратить это некрасиво, во вторых никто не обязан тут помогать, кто хочет сам пусть помогает, в третьих это тема уже обрыгазана, не хотят люди заниматься благотворительностью не надо...

Далее, просить ай гурбан олум 10 манат вер смысла нет, вермек истейенлер верир, истемийенлер йох, заниматься на теме благотворительности рисовкой или же прощением денег я не вижу смысла.

Ким истеир версин, ким истеир йох,насильно никогда ничего не бывает.

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...