Перейти к публикации

Mazda 6 90-NN-788

Android788
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Xeyirli olsun

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

• Yeri var! 1

Mübarəkdi, Ceyhun. Xeyirli olsun inşAllah. Qəşəng maşındı. Diskləri fikirləş. Çıxış sisteminə də baxarıq. Mən dediyim kimi etsək, yaxşı səs gələcək. Radiator barmaqlığını necə etməyi düşünürsən?

• Yeri var! 1

Mubarekdir , gozel sechimdi . Sagliqla shaddiqlara sur ))

cox mubarak, mazda zor mashindi !

Xeyirli olsun

Tewkkurler, xeyir iwlerde ve saytinda goruwlerinde inwaAllah

Mübarəkdi, Ceyhun. Xeyirli olsun inşAllah. Qəşəng maşındı. Diskləri fikirləş. Çıxış sisteminə də baxarıq. Mən dediyim kimi etsək, yaxşı səs gələcək. Radiator barmaqlığını necə etməyi düşünürsən?

Tewekkurler brat. Elbetde qewengdi, bugun getdim biraz surdum ve salonda qurcalandim, duymelerin yerini ve ne funksiya dawidigina baxdim)))

Sen dediyin kimi ederik onda)))

Radiator barmaqligi yada ortadan 1 paloska ile yada 2 paloska ile. hele axtariram hardan alacagima baxiram.

sen buna bax hele

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

Изменено пользователем Android788
  • Yeri var! 2

Tewekkurler brat. Elbetde qewengdi, bugun getdim biraz surdum ve salonda qurcalandim, duymelerin yerini ve ne funksiya dawidigina baxdim)))

Sen dediyin kimi ederik onda)))

Radiator barmaqligi yada ortadan 1 paloska ile yada 2 paloska ile. hele axtariram hardan alacagima baxiram.

sen buna bax hele

Hələ sən pulu yığ, birdəfəlik edərik, inşAllah. Radiatorunu mən də belə fikirləşmişdim, ona görə soruşdum ki, görəsən sən necə bir şey düşünürsən.

• Yeri var! 1

Hələ sən pulu yığ, birdəfəlik edərik, inşAllah. Radiatorunu mən də belə fikirləşmişdim, ona görə soruşdum ki, görəsən sən necə bir şey düşünürsən.

Ala pul varee. Sadece yavaw yavaw lazimdir, Yoxsa bunada mayani birden buraxsam evdekiler ISTEFA deyerek qalacaqlar. )))

Mende bele fikirlewirem amma bu tam olaraq body kitdir ve qiymeti 220USD+ ???USD dastavka. Duraflex firmasinin istehsali

Ala pul varee. Sadece yavaw yavaw lazimdir, Yoxsa bunada mayani birden buraxsam evdekiler ISTEFA deyerek qalacaqlar. )))

Mende bele fikirlewirem amma bu tam olaraq body kitdir ve qiymeti 220USD+ ???USD dastavka. Duraflex firmasinin istehsali

Body Kit qoysan, ora 19-dan balaca disk qoymaq olmaz.

Məncə Body Kit-ə ehtiyac yoxdur. Sadəcə radiator toru al, ya da yığdır, vəssəlam.

Body Kit qoysan, ora 19-dan balaca disk qoymaq olmaz.

Məncə Body Kit-ə ehtiyac yoxdur. Sadəcə radiator toru al, ya da yığdır, vəssəlam.

Ele bakinin yollari gel gel sur deyir

Alamaga bilmiremde bakidan yoxdur 100%, umudum avr nacaq Custom, ya 1 yada 2 paloskali yigdirmaq.

Xeyirli olsun

• Yeri var! 1

Тябрикляр)))) + 1 маздавод

• Yeri var! 1

xeyirli olsun, gesheydi.. amma arxa faralari garaldma.

• Yeri var! 2

Saglignan Tebrik edirem,1 dene MAZDA artdi)))

xeirli ishlere suresen!!2.5 fergini 1.8 sonra gordun?

Изменено пользователем Nadir
  • Yeri var! 1

Ele bakinin yollari gel gel sur deyir

Alamaga bilmiremde bakidan yoxdur 100%, umudum avr nacaq Custom, ya 1 yada 2 paloskali yigdirmaq.

Apar Petya yığsın da. Niyə başıvı çatdadırsan?

• Yeri var! 2

Hamiya Salamlar.

Bu foruma Android788-in oyud-nesihetiyle gelmishem. O ozu deyer men kimem.

Ceka mubarekdir, dunen baxdim saytda tapdim bu mashini, srazu bildim bunu deyirsen.

inshaallah gozduyurem, gelersen bize teze mashnInan:)

• Yeri var! 1

Sagliqla! Hatchback deyil axi bu

Ceka,

burda tezeyem, bir sualim var. Bu qardashlar nomreni nece qoyublar bura? men o sehifeye getdim, nomreni duzeltdim, yapishdirdim URL-i, amma netice goz qabaginda. Neden ola biler bu?

Изменено пользователем Android533

Ceyhun, xeyirli olsun, İnşAllah!

2.5 öz sözünü deyər.

Maşına söz ola bilməz.Qardaş, həmişə xeyir işlərə sürəsən, İnşAllah.

• Yeri var! 1

Гость
Эта тема закрыта для дальнейших сообщений.
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...