Перейти к публикации

Mashin bogulur yuksek suretde

tuning933
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Salam Dostlar Mene bir sheyde Komeklik Gosterin Menim Mahsinim 160 KM/h Bogulur Onan Sonra Suret Dushur 120KM/h Bu neden Ola Biler Bir Sheyde Varki Bakda Benzin Olanda Hardasa 15 Manatlik O zaman 200 Km/h Bogulur. Salmisham Komputere Katalizatorun Dachikini Gosterir Hemde ele surdukde Shitde CAT IShigi Yanir Yaxshi Deyeki Katalizatorun Dachikinendi lambda zond-dandi Bes niye benzin cox olanda gedir Mene komek edin sizce neden olar?

проверь давление бензонасоса. похоже что мощности не хватает!

mence benzonasos padyomda bohulur?

he qaqa ichinde bezin var meselen 3 manatliq qalxanda padyomu qalxamir

проверь давление бензонасоса. похоже что мощности не хватает!

Bezinasos Harda Olur bunlarda Vr6-da

Men bu gun getdim Bezin Filtirini deyishim fikirleshdim ki yaqin ichi dolub amma ferq elemedi yenede az bezin olanda mashin bogulur eleki bezin choxdu bakda uje ele bilki bezinin agirligina uje mashin bogulmur!

Men bu gun getdim Bezin Filtirini deyishim fikirleshdim ki yaqin ichi dolub amma ferq elemedi yenede az bezin olanda mashin bogulur eleki bezin choxdu bakda uje ele bilki bezinin agirligina uje mashin bogulmur!

Tapmisham

Содержимое этого сообщения скрыто.
Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.
)

http://www.google.ru/imgres?imgurl=http://...%26tbs%3Disch:1

benzanasos pis gunde olanda padyomda chekmir, povorotlarda forsaji basanda pereboi verir. Yahsi usta var babek prospektde adi Valehdi nomreni pm gondererem

benzanasos pis gunde olanda padyomda chekmir, povorotlarda forsaji basanda pereboi verir. Yahsi usta var babek prospektde adi Valehdi nomreni pm gondererem

qardashimsan gonderde

benzin serfi choxalib?

Emin da ver - benzonasos ustasi

Katalizatorun datchiki olanda ele de boghulmur

Kikdaun ishleir?

Bu gun getdim Bezinasosu chixardiq baxdi dedi elede chirkli deyil amma deyesen sorma qabiliyeti zeyifdi Nese Bagladi Yerine Surdum eyni problem yene bash verdi.

Mene bir shey maraqlidi Yaxshi Bezinasosdandisa Niye Mashin Bogulanda Shitde Cat Ishigi Yanir Sonur

benzin serfi choxalib?

Emin da ver - benzonasos ustasi

Katalizatorun datchiki olanda ele de boghulmur

Kikdaun ishleir?

He Qaqa bezini cox serf edir

Qaqa bu ele bogulur ki ele bilki bezin yoxdu ichinde bax bele mecbursan sureti endiresen

Kikdaun ishdeyir

Чтобы увидеть его, вам следует войти на форум, или пройти регистрацию, если её у вас нет.

манда поворотда полный газа басанда машын гетмирди !бензанасосдан иди подьёмда машын зеифлиирди полный газа басанда !

манда поворотда полный газа басанда машын гетмирди !бензанасосдан иди подьёмда машын зеифлиирди полный газа басанда !

heri qardashim mende ki zibildi bunun bir dene charesi var bir defe polnu bak vurursan yari baki beyninde 0 litr kimi ishareliyirsen yarim baka galan kimi bezin vurusan

) ozum fikirleshib tapmisham bezinasos almaxdansa!

1. Bele sheyler cox vaxt benzinnasosdan olur. Зirkli olmasının dexli yoxdu, nasosun rolikleri yeyiləndə farsunkalara зox benzin lazım olanda nasos зatdıra bilmir, təzyiq aşagı dьşьr. Bunu yoxlamaq ьзьn nasosu sцkmək lazım deyil. xalastoy xodda işləyəndə baka geri qayidan şlanqdan təxminən 1.5-2 litr benzin gəlməlidi. 1 dəqiqəyə

2. Bakın ventilyasiyasi sistemini yoxlamag lazımdır. N80 klapanı ilişəndə bak sovurulur, kiзilir. bakda vaakum əmələ gəlir.

3. Burda sьrət əsas deyil, naqruzka altinda taxometrin hara qədər qalxdıgına fikir verin. bəlkə rasperedvalin datзiki yuxari oborotlarda siqnal vermir? amma bakın boş dolu olmağı ilə əlaqəsi yoxdu.

Изменено пользователем Galant

qadasi , katalizator varsa, lamda zondun datchikinnen ola biler kompyuterde o sehfi verirse, ayir datchiki yerinden, onsuz sur bax nece olacaq... duzelerse, demeli nluq idi

1. benzonasos, tezesini qoyub surub yoxla, yaxwi ustalarin imkani olur bunu elemeye

2. katalizator, ola bilsin datchikdendi, ozune oxwamir, 4unki hemiwe olmur problem. (datchiki ayir, bort komputerde kechirt bezkat rejime sonra yoxla)

3. zajiqanie, yoxlatdir mutleq. ola bilsin qachib 1 dish

Sende motorun vallari uzu qabagadi yoxsa qiraga? qabagadisa asandi sokmey, ona gore de ucuzdu

Uşaqlar yazıb, alışdırma sisteminə bax.

Ya benzin nasosdu, ya da alışdırma, iskranı yaxşı vermir. Benzin nasos sormursa, alışdırmalıq bir şey yoxdur. Alışdırma yaxşı yandırmırsa, benzin nasos işləsə belə lazımınca yandırmır, boğulur maşın.

• 2 недели спустя...
Bu gun getdim Bezinasosu chixardiq baxdi dedi elede chirkli deyil amma deyesen sorma qabiliyeti zeyifdi Nese Bagladi Yerine Surdum eyni problem yene bash verdi.

Mene bir shey maraqlidi Yaxshi Bezinasosdandisa Niye Mashin Bogulanda Shitde Cat Ishigi Yanir Sonur

He Qaqa bezini cox serf edir

Qaqa bu ele bogulur ki ele bilki bezin yoxdu ichinde bax bele mecbursan sureti endiresen

Kikdaun ishdeyir

ай брат не надо проверять загрязность насоса и тем более разбирать,там кроме сетки ничего загрязнится не может,а ее ты сам можешь промыть в нитро-растворителе..

Просто гед устанын янына и манометрнан давление йохлатыр., 3-5 манат верирсян илийрляр!

Ps форсунки ола биляр или дросельная заслонка..

Изменено пользователем sarx

• 6 лет спустя...

Salam tapsan mawinin problemin menede deyersen bir zehmet mende E36 di BMW320 benzin nasusda deyiwib farsumkanida deyiwmiwem yanacaq filterinde deyiwmiwem mawin yenede bogulur yerinden terpenendede eziyyet cekir hemde pakildayir vozxameride deyiwdim effekt vermedi qaz verirsen mawina suret yigan vaxi bawdayir dartinmaga tullanir usta qalmayib gosterirem derdin tapan yoxdu bilen varsa meslehetinize ehtiyyac var komeklik ederdiz zehmet deyilse

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас
 Поделиться

• Сейчас на странице   0 пользователей

• Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
  • Создать...